Contact Us

Hach S.R.L. 
Str. Căminului nr. 3 Sector 2 Bucureşti
Telefon: +40 (21) 205 30 03
Fax: +40 (21) 205 30 17
e-mail: info-ro@hach.com

HR contact:
Laszlo Mohacsi: HR Manager CEE (
Mohacsi.Laszlo@hach.com)

Hach reinventează harta României!
Aflaţi cine este persoana Dvs. de contact, analizând lista de mai jos.

Bogdan Bandrabur:   0720 / 533 869, bogdan.bandrabur@hach.com

Judeţe:  Suceava, Botoşani, Neamţ, Iaşi, Bacău, Vaslui, Vrancea, Galaţi, Covasna

Gelu Lujanschi:  0730 / 032 319, gelu.lujanschi@hach.com

Judeţe:  Caraş Severin, Gorj, Mehedinţi, Hunedoara, Timiş, Arad, Bihor

Bogdan Mesaroş:   0720 / 533 868, bogdan.mesaros@hach.com

Judeţe:  Satu Mare, Sălaj, Maramureş, Bistriţa Năsăud, Mureş, Sibiu, Harghita

Iulian Soare: 0723 / 264 907, iulian.soare@hach.com

Judeţe: Ilfov, Dâmboviţa, Argeş, Vâlcea, Olt, Dolj, Teleorman, Giurgiu; mun. Bucureşti sect. 1, 3 si 5.

 Mihai Enache: 0732 / 668 600, mihai.enache@hach.com

Judeţe:  Buzău, Brăila, Prahova, Brasov, Tulcea, Constanţa, Călăraşi, Ialomiţa; oraşul Galaţi, mun. Bucureşti sect. 2, 4 si 6.

DIRECTOR VANZARI, Petru Popa: 0720 / 533 870, petru.popa@hach.com

Departament Service:

Clement Dănilă: 0728 / 303 867, clement.danila@hach.com

Marius Bratoloveanu: 0737 / 022 249, marius.bratoloveanu@hach.com

Bogdan ​Pârlea: 0722 / 344 294 bogdan.parlea@hach.com

Departament Ofertare/Suport Tehnic:

chim. Liliana Logofatu, liliana.logofatu@hach.com

ing. Ana-Carmen Toma, ana-carmen.toma@hach.com

Departament Comenzi/Administrativ:

ing. Simona Nicasimona.nica@hach.com