Contactați-ne

Hach S.R.L.
Str. Căminului nr. 3 Sector 2 Bucureşti
Telefon: +40 (21) 205 30 03
Fax: +40 (21) 205 30 17
e-mail: info-ro@hach.com




Hach reinventează harta României!
Aflaţi cine este persoana Dvs. de contact, analizând lista de mai jos.


Gelu Lujanschi: 0730 / 032 319, gelu.lujanschi@hach.com
Judeţe: Caraş Severin, Gorj, Mehedinţi, Hunedoara, Timiş, Arad, Bihor, Botoşani, Iaşi

Alexandru Rusan: 0720 / 533 868, alexandru.rusan@hach.com
Judeţe: Satu Mare, Sălaj, Maramureş, Bistriţa Năsăud, Mureş, Sibiu, Harghita,Alba, Covasna, Suceava, Neamt, Cluj

Bogdan Popescu: 0723 / 264 907, bogdan.popescu@hach.com
Judeţe: Ilfov, Dâmboviţa, Argeş, Vâlcea, Olt, Dolj, Teleorman, Giurgiu, Bacau, Vaslui, mun. Bucureşti sect. 1, 3 si 5.

Iulian Soare: 0732 / 668 600, iulian.soare@hach.com
Judeţe: Buzău, Brăila, Prahova, Brasov, Tulcea, Constanţa, Călăraşi, Ialomiţa, Galaţi, mun. Bucureşti sect. 2, 4 si 6.



DIRECTOR VANZARI,

Petru Popa: 0720 / 533 870, petru.popa@hach.com



Departament Service:

Clement Dănilă: 0728 / 303 867, clement.danila@hach.com

Laurentiu Paraschiv: 0737 / 022 249, laurentiu.paraschiv@hach.com

Bogdan ​Pârlea: 0722 / 344 294, bogdan.parlea@hach.com



Departament Ofertare/Suport Tehnic:

chim. Liliana Logofatu, liliana.logofatu@hach.com



Departament Comenzi/Administrativ:

ing. Simona Nica, simona.nica@hach.com